Chętnie nawiążemy współpracę z osobami lub podmiotami związanymi z siatkówką. Jeśli chcesz przedstawić nam swoją propozycję, pisz śmiało na kontakt@twentyfive.pl w temacie wiadomości wpisując "Współpraca". Postaramy odpowiedzieć się na każdego maila, jednak zastrzegamy również możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ambasadorzy Twenty Five

Dawid Woch, francuski klub Nice Volley-Ball - środkowy, Mistrz Świata i Mistrz Europy w kategoriach młodzieżowych
Marysia Stenzel, Impel Wrocław - podstawowa libero drużyny ze stolicy Dolnego Śląska
Damian Boruch, Jastrzębski Węgiel - środkowy, brązowy medalista PlusLigi 2016/2017
Najlepsi kibice na świecie- siatkarscy kibice - grupa zrzeszająca kibiców reprezentacji

Współpracujemy z:

Volley Flash - portal o siatkówce
Siatkówka jest bowiem, zacnym sportem Milordzie. *.*

Dla drużyn

Oprócz odzieży i gadżetów w naszym sklepie, zajmujemy się również nadrukami na strojach sportowych. Dla drużyn młodzieżowych, ligowych i amatorskich pragniemy zaoferować już na wstępie bardzo korzystne ceny. W razie zainteresowania prosimy o kontakt, w celu ustalenia szczegółów. Postaramy się odpowiedzieć na każdą ofertę współpracy.

Dla klubów kibica

Jeśli działasz w klubie kibica i chciałbyś aby kibice Twojej drużyny wyróżniali się na tle innych, nietuzinkowymi koszulkami i bluzami - napisz do nas! Przygotujemy spersonalizowane projekty, które będzie można nabyć w naszym sklepie!

Dla blogerów i fanpage'y

Prowadzisz bloga lub fanpage? Chcesz podzielić się informacją o naszych produktach ze swoimi użytkownikami? W zamian za reklamę możemy zaoferować Ci zniżki na nasze produkty, a w razie owocnej współpracy wyślemy je całkowicie za darmo!