Twenty Five - jedyny taki sklep!

Sklep Twenty Five powstał z myślą o wszystkich osobach, które identyfikują się z siatkówką - grają, kibicują lub po prostu ją lubią. W naszej ofercie znajdziecie odzież z oryginalnymi wzorami, podkreślającymi Wasz styl życia. Nie pozostawaj anonimowy wśród miłośników innych sportów!

Nasze produkty powstają z myślą o codziennym użytku, treningach czy meczach. Aktualnie w ofercie znajdują się koszulki, bluzy i akcesoria związane tylko i wyłącznie z siatkówką. Nieustannie będziemy się rozwijać, a nowe wzory będą regularnie pojawiać się w naszym sklepie.


Pomysł i misja

Pomysł na powstanie sklepu zrodził się w głowie osoby, która z siatkówką związana jest od dziecka. Brak sklepów i firm, które oferują odzież i gadżety związane z siatkówką spowodowała ogromną chęć do stworzenia czegoś nowego, czegoś czego po prostu brakuje. Mamy nadzieję, że produkty przez nas oferowane zapełnią tę lukę, a Wy z dumą będziecie nosić odzież Twenty Five i promować siatkówkę, która jest nieodzowną częścią życia każdego z Was.


Wzory, marka i oryginalność

Wszystkie wzory znajdujące się na produktach są naszego autorstwa. Projektujemy wzory znając siatkarskie realia i chcemy aby w 100% odzwierciedlały świat tego sportu. Produktów z naszego sklepu nie znajdziesz nigdzie indziej, a jeśli znajdziesz - będziemy wdzięczni za informację, ponieważ nasze projekty są objęte prawem autorskim. Aby mieć pewność, że produkt jest oryginalny dokonuj zakupów tylko na stronie www.twentyfive.pl. Każdy nasz produkt posiada oryginalne opakowanie oraz metki.